رسانه تخصصی بیمانا

مدیریت طرح، ساخت و بهره برداری پروژه های عمرانی

    امروز  دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷  

Bimana

ویژه های خبری

|

برای اولین بار در شهر مونیخ برگزار می‌شود:

برگزاری همزمان جام جهانی خلاقیت و نمایشگاه “جهان بیم”

ارائه شده در تاریخ : ۱۴ مرداد ۱۳۹۷
تعداد بازدید: 129 نظرات:۰

سری مسابقات جام جهانی خلاقیت (Innovation Word cup) در 14 سال گذشته معبدگاه شرکت‌های استارت‌آپ و صاحبان ایده بوده است. این رویداد امسال با نمایشگاه جهان فناوری بیم (BIM WORLD) در شهر مونیخ کشور آلمان همزمان برگزار خواهد شد. به مناسب برگزاری همزمان این دو رویداد و فروشگاه تولیدات و محصولات جدید مرتبط با فناوری بیم موسوم به شهر بیم (BIM Town) نیز در مونیخ برگزار خواهد شد.

messe1

بیمانا: مسئول و برگزارکننده مسابقات جهانی خلاقیت و فروشگاه شهر بیم شرکت نویس‌پیس (Navispace) است که دفتر مرکزی آن در شهر هرشینگ است که در نزدیک مونیخ واقع شده است. بعد از گسترش فناوری بیم در سال ۲۰۱۶ این شرکت نیز مدلسازی اطلاعات ساختمان را به‌عنوان رویکرد جدید صنعت ساخت‌وساز به رسمیت شناخت. هم‌اکنون با فراگیر شدن فناوری بیم در صنعت ساخت‌وساز و برگزاری نمایشگاه جهان بیم در مونیخ، مسئولان این شرکت نویس‌پیس فرصت را مغتنم دیدند تا با تلفیق این دو رویداد بستری برای معرفی بهتر فناوری بیم ایجاد کنند.
این دو رویداد مهم یعنی مسابقات جام جهانی خلاقیات و نمایشگاه جهان فناوری بیم در روزهای ۲۷ و ۲۸ نوامبر سال ۲۰۱۸ در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر مونیخ (Messe Munchen) برگزار خواهد گردید. شرکت‌های مدلسازی، استارت‌آپ‌ها، مسئولان تحقیق و مطالعه شرکت‌های ساخت‌وساز و فعالان شرکت‌های ساختمانی می‌توانند در این نمایشگاه‌ها شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید