رسانه تخصصی بیمانا

مدیریت طرح، ساخت و بهره برداری پروژه های عمرانی

    امروز  پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷  

Bimana

ویژه های خبری

|
ارائه شده در تاریخ : ۲۰ تیر ۱۳۹۷
تعداد بازدید: 326 نظرات:۰

شرکت نرم‌افزاری تریس (Trace) نسخه جدید محصول خود با نام Eleccalc را در فناوری بیم (BIM) عرضه می‌کند‌. هم‌اکنون این نرم‌افزار تنها نرم‌افزاری است که می‌تواند تمام محاسبات الکتریکی را به صورت یکپارچه در فناوری بیم (BIM) انجام دهد.

eleccalc

به گزارش بیمانا شرکت تریس یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در زمینه تأسیسات برقی است. نسخه جدید یکی از محصولات این شرکت با عنوان نرم‌افزار Elec Calc با استفاده از فناوری بیم (BIM) بین محاسبات انجام شده و طراحی تأسیسات برقی هماهنگی و یکپارچگی ایجاد کرده است.
نرم‌افزار Elec Calc اولین نرم‌افزار جهان است که محاسبات الکتریکی را به طور کامل با فناوری بیم (BIM) ادغام کرده است. به این ترتیب از این پس کاربر می‌تواند تمام محاسبات و محل نصب تجهیزات الکتریکی را در مدل دیجیتالی سه‌بعدی دریافت شده از نرم‌افزارهای رویت (Revit) و آرشیکد (Archicad) و دیگر نرم‌افزارهای مبتنی بر بیم (BIM) مشخص کند.
همچنین نرم‌افزار Elec Calc قابلیت‌های منحصر به فردی را همچون محاسبه طول کابل تولید شده در مدل دیجیتال، انجام شبیه‌سازی‌های مختلف به منظور پیدا کردن بهترین مسیر اتصال بین تجهیزات، مدیریت ارتباطات با دیگر اپراتورها ارائه می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید